Wedos

pátek 8. ledna 2016

Nulová tolerance Chovance

Ministr Chovanec už včera šlápl do pěkného výkalu. Dnes to hezky vzal a rozmazal. Už včera jsem si toho legračního pána kopnul. Ono se to kope do politické mrtvoly.
Pán je skutečným diletantem. Jak chce vést policii a rozhodovat o jejím směřování, když se nimrá v něčem o čem nemá ani tušení. Nezná a nechápe fungování tak banální věci jako je internet.
Není mu jasné co se stalo.

Vyhmátnutí Slávka Sobotky je potom podle něj sofistikovaný útok. Jen si lámu hlavu, jak by nazval například naboření firmy Hacking Team... asi nijak tahle firma totiž dodávala policii ČR "sofistikovaná řešení".
Proto taky policie tápe a marně se snaží. Prostě nemá nikoho kdo by dokázal v této oblasti byť jen myslet na úrovni dnešních školáků.
Problém je, že nákupem takových prostředků v cizině jsou na úrovni sekretářky, která dovede kliknout na disketku, ale absolutně netuší co se stalo.
Běžný pochůzkář zná svůj rajón. Chlapi s kriminálky zase znají, toho i ono. Vědí na koho se obrátit když chtějí informace.
Na internetu je policie v čele s Chovancem jako slepec na náledí. Připomínají pannu s prezervativem v ruce.
Jejich chování připomíná slona v porcelánu, kam se otočí tam narazí. Proto místo toho aby výkal z boty setřel a koukal zmizet, aby už nesmrděl. Rozpatlává hovno dál a marně doufá, že se změní ve fialky.