Wedos

středa 10. června 2015

Předpovím Vám budoucnost a můžu Vás u toho vyfotit

Když dojde na patlografy, vždycky si říkám, jestli to prostě jen není nějaký chudák co se snaží. Někdy je to ovšem až úsměvné.
Popravdě na dnešní objekt zájmu jsem narazil náhodou. Google mě hezky informuje o informacích z oblasti fotografování a sleduje i věci jako jsou fotografové. Díky tomu dost často narazím právě na podobného experta.


Dnešním "úlovkem" je Pája. Zcela netypicky na sebe upozornil sháněním práce jako "externí fotograf" inu pokochejte se sami.
Pája toho dovede skutečně hodně. Jeho LinkedIN profil na něj práskne kde co, především fakt, že by z fleku mohl zastoupit Jolandu i s Vlastíkem Plamínkem.

To nás ovšem nakonec nemusí zajímat jestli Pája z kávové sedliny vyvěštil, že fotograf bude ta prvá kariéra budiž mu přáno. Jenže hlavní slabinou tohoto rozhodnutí bude především schopnost fotit. Stylově bych to přirovnal k leteckým a navigačním schopnostem pilota kamikadze, který při výcviku přišel nejen o oko, ale i ruku a palec na pravé noze. Navíc je plešatý a z mapy nevyčte ani měřítko.

Pája to prostě nemá v kartách. Komu není shůry dáno ten se nadře a stejně to nebude ono. Pája se ani moc nedře.
Dneska nebudu házet Pájovo fotky prostě dám odkaz je středa a kdo si chce zkazit celý týden, nechť tak učiní na vlastní odpovědnost. Fotky patlografa co chce být reportér

Já dávám Pájovi jako patlografovi 4,5 kompaktu Umax z 5 možných. A budu doufat, že na mě nesešle malomocenství, botulismus, svrab, neštovice nebo tanec svatého Víta.