Wedos

pondělí 14. dubna 2014

6 věcí co vás na Webu zesměšní! A zákazníka rozpláčou.

Existuje X různých důvodů proč jsou různé věci na webu vlastně úplně blbě. Ty největší kopance jsou zde!

1. Když kliknu na ceník, dostanu stránku kde je ceník ke stažení. Až jsem je to fakt hodně velká blbost. Když kliknu na odkaz, stahuje se mi nějaký docx soubor. Tady je to fakt konečná. Proč někde píšete ceník a já nakonec stahuju nějaký Váš soubor? WTF!

2. Reklama na Firemním webu. Máte blog a na něm reklamu? Třeba AdSens? No je to Vaše volba. Máte reklamu na firemním webu? Oops to je hodně zoufalé. Právě jste návštěvníkovi řekli, že se musíte snažit prodat na svém webu reklamu na konkurenci. Jinak zkrachujete!

3. Nemáte web! Stačí Vám vaše stránka na FB. Každý má dneska FB. Cink,cink, cink. Odneste ho! K tomu není co dodat.

4. Na webu mám fotky produktů stažené kdo ví odkud a ještě v rozlišení 640x480. Opět vypadáte jako chudý příbuzný. Odcházím! Proč? Protože v době kdy 1Tb prostoru na disku stojí cca 700 Kč. Jsou fotky v rozlišení 640x480 skutečně maximální úlet. Já se chci na to co kupuji podívat a ne studovat něco co je 8x10 pixelů velké.

5. Vlastní doména. Ano jistě Webnode pomáhá generovat spoustu nesmyslných webů. Ale i oni podporují použití vlastní domény. A tohle fakt vypadá, že jste úplně neschopní.

6. Máte doménu... ale, váš email je na seznamu. Stejně jako máte seznamácký mail na autě i vizitce. Jste chudý tak že si nemůžete dovolit vlastní email? Nedovedete vyřešit historické pouto se seznamem tak aby jste mohli číst oba maily?
Jestli ano je to s vámi hodně špatné. Zase tak těžké nastavit to není.